Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Małaszowice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Radwanice

Radwanice(Małaszowice + 20 km)

520 000 zł143 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom W budowie odbiór III kwartał 2026 Marzysz o nowoczesnym i funkcjonalnym domu w kameralnej lokalizacji najlepszej gminy Powiatu Polkowickiego? Przygotowaliśmy kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Nowa Sól

Nowa Sól(Małaszowice + 11 km)

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy położony w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Głogów

Matejki,Głogów(Małaszowice + 20 km)

1 800 000 zł322,02 m² 5 589,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem opisu jest budynek o łącznej powierzchni użytkowej 322,02 m , położony w Głogowie przy ul. 1 maja. Obiekt ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Sława

Sława(Małaszowice + 24 km)

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję elegancki, przestronny dom ( który stanowi połowę bliźniaka) o powierzchni użytkowej 135m2, wybudowany w solidnej technologii w 1999r. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubięcin

Lubięcin(Małaszowice + 19 km)

650 000 zł96,60 m² 6 728,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:742 m²

To dom dla osób, które chcą mieć spokój, przestrzeń i jezioro na wyciągnięcie ręki. Nowoczesny, parterowy projekt Kamilek 71 sprawdzi się zarówno do codziennego życia, jak i jako drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kożuchowska

Chotków(Małaszowice + 24 km)

1 400 000 zł413 m² 3 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:17 500 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż przedstawiamy wyjątkową nieruchomość stwarzającą szerokie możliwości wykorzystania położoną przy ulicy Kożuchowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jaczów(Małaszowice + 21 km)

999 000 zł192 m² 5 203,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 149 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w Jaczowie przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym domu z pięknym ogrodem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Osiedle Dębowe

Jeziorna(Małaszowice + 20 km)

680 000 zł197 m² 3 451,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Na sprzedaż dom Jeziorna, os. Dębowe (gm. Nowa Sól, woj. lubuskie) Na sprzedaż klimatyczna posiadłość położona w miejscowości Jeziorna, na kameralnym osiedlu Dębowym tuż przy ścianie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kożuchów(Małaszowice + 16 km)

290 000 zł188,62 m² 1 537,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:996 m²

Duży dom W centrum kożuchowa! atrakcyjna cena - teraz tylko 290 tys. ZŁ. Oferta tylko W metrohouse! nie szukaj dalej! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w centrum Kożuchowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Grafitowa

Kurowice(Małaszowice + 18 km)

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja deweloperska w Kurowicach. Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kurowice. Świetna lokalizacja, bardzo dobry dojazd do Głogowa w zaledwie 5 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Małaszowice

Małaszowice,lubuskie

100 000 zł180 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

dom poniemiecki do częściowego remontu (wykonane co i łazienka) możliwość zabudowy poddasza wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni 80m2 położony na działce o powierzchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij